305 g Photo Rag® Ultra Smooth role 1,524 (60
Hahnemuehle_Photo_Rag_Ultra_Smooth hahnemuehle__photo_rag__ultra_smooth

305 g Photo Rag® Ultra Smooth role 1,524 (60") x 12 m

305 g/m2, 100% bavlna, bílý, hebký, role 1,524 (60") x 12 mCena: 12 758 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 305 g Photo Rag® Ultra Smooth role 1,524 (60") x 12 m

Číslo výrobku: 10643276

Hahnemühle Photo Rag® Ultra Smooth je dalším doplňkem rodiny Photo Rag®, která se může pochlubit obzvláště hladkým povrchem pro vysoce kvalitní inkoustový tisk Fine Art. Bílý bavlněný umělecký papír má diskrétní, velmi jemný povrch z něhož má divák velmi jemný pocit. Špičkový matný inkoustový potah zaručuje mimořádné výtisky s hlubokou černou a reprodukcí barev. Foto Rag® Ultra smooth je univerzální papír vhodný pro umělecké fotografie a reprodukce. Papír neobsahuje lignum ani kyseliny, takže je extrémně odolný proti stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

 Photo Rag® Ultra Smooth 305 g/m2 100% bavlna - bílý 

 
Související produkty