O firmě lightQ

Společnost lightQ s.r.o. vznikla v roce 2004 spojením obchodních společností Studio MOONLIGHT s.r.o. a EWI CZ s.r.o.. Obě tyto společnosti působily na českém trhu už od roku 1992. lightQ s.r.o. je česká společnost pouze s českým kapitálem.

Společnost zastupuje na českém trhu světově renomované zahraniční firmy jako např.: BD backgrounds, B&W cases, COKIN, GOSSEN, HEDLER, JOBO, KAISER, LEE FILTERS, LINHOF, MAGMOD, RODENSTOCK, STILFONDO, TETENAL a mnoho dalších, jejichž kompletní sortiment dováží do České republiky a Slovenské republiky.

Aktivitami společnosti jsou velkoobchod, maloobchod a internetový obchod na www.lightq.cz, služby pro profesionální i amatérské fotografy, atelierové fotografování a velkoformátový tisk. V provozovně Ultralab & syn jsou soustředěny všechny fotografické služby výroby fotografií a zpracování všech druhů filmů. Tuto laboratoř najdete na stránkách: www.ultralab.cz.

Sídlo společnosti je na adrese Praha 6, Uralská 3/687.

Provozovna společnosti je na adrese Lazarská 15/7, Praha 1, kde se nachází hlavní kancelář, velkoobchodní úsek, maloobchodní prodejna. Na této adrese je také možnost vyzvedávat zboží objednané v e-shopu www.lightq.cz.

Laboratoř a prodejna Ultralab & syn, www.ultralab.cz , která se nachází na adrese Vladislavova 2, Praha 1, je zaměřena na výrobu fotografií, zpracování všech druhů filmů (barevné a čb negativní filmy, diapozitivy v rozměrech kinofilm, 120 a ploché filmy do rozměru 8 x 10", 8mm a 16mm filmy), služby pro ID a pasovou fotografii, velkoformátový tisk. Můžete zde koupit také kompletní fotosortiment - filmy, alba, rámečky, paměťové karty a kompletní sortiment, který dováží firma light Q s.r.o.. Slouží také jako odběrní místo pro vyzvednutí zboží nakoupeného na e-shopu www.lightq.cz.