188 g Photo Rag role 0,61 (24
hahnemuehle__photo_rag

188 g Photo Rag role 0,61 (24") x 12 m

188 g/m2, 100% bavlna, bílý, matný, role 0,61 (24") x 12 mCena: 4 990 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 188 g Photo Rag role 0,61 (24") x 12 m

Číslo výrobku: 10640250

Tato inkoustová přírodní linie 100% Rag Photo Rage jsou jednostranně potažená, umělecká média. Povrchová vrstva Inkjet je vyrobena v papírně Hahnemuhle a je to speciální matná vrstva určená pro vysoce kvalitní digitální reprodukci a tisk aplikací na inkoustových plotrech a tiskárnách.

Potištitelná strana tohoto papíru byla speciálně potažena tak, aby poskytovala vynikající ostrost obrazu a optimální gradaci barev. Stále nabízí estetický pohled zvyklý na tradiční výtvarné dokumenty. Povlak také nabízí velmi vysokou odolnost proti vodě. Tyto papíry jsou navrženy speciálně tak, aby vyhovovaly potřebám digitálního fotografického výstupu, fotografické reprodukce a prezentačních tiskovin pro potřeby zobrazení.

 Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

 

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

 

Photo Rag®® 188 g/m2 100% bavlna - bílý
Související produkty