100 g Rice Paper role 0,61 (24
Hahnemuehle_Rice_Paper hahnemuehle__rice_paper

100 g Rice Paper role 0,61 (24") x 30 m

100 g/m2, 100% ?-celulóza, bílý, matný, role 0,61 (24") x 30 mCena: 7 640 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 100 g Rice Paper role 0,61 (24") x 30 m

Číslo výrobku: 10643802

Papír Hahnemühle Rice je ultralehký papír pro inkoustový tisk FineArt s optimalizovanou povrchovou vrstvou pro tisk FineArt. Bílý, lehce strukturovaný papír neobsahuje optické zjasňovače, ale jeho jemné řádky podtrhují tento papír. Matný prémiový inkoustový povlak poskytuje vynikající tiskové výsledky se živými barvami a sytě černou barvou. Papír neobsahuje lignin ani kyseliny, takže je neuvěřitelně odolný vůči stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

  

 Rice Paper 100 g/m2 100% α-celulóza - bílý

 
Související produkty