310 g German Etching formát A3+, 25 archů
Hahnemuehle_German_Etching hahnemuehle__german_etching

310 g German Etching formát A3+, 25 archů

310 g/m2 , 100% ?-celulóza, bílý, strukturovaný, matný, A3+ box - 0,483 x 0,329 cmCena: 2 930 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 310 g German Etching formát  A3+ 25 listů

Číslo výrobku: 10641641

Jedná se o inkoustový papír vyrobený ze 100% alfa celulózy, vyznačující se svým mimořádným hmatovým pocitem a jemně a jasně definovanou plstěnou strukturou. Unikátní povrch s prvotřídním matným inkoustovým povlakem vytváří vynikající výsledky tisku, s působivým trojrozměrným efektem a hloubkou. Germen Etching je jedním z nejpopulárnějších papírů pro umělecký tisk; je bez kyselin a ligninu a splňuje nejnáročnější požadavky na stálost.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:
Související produkty