210 g Albrecht Dürer formát A4, 25 archů
Hahnemuehle_Albrecht_Duerer hahnemuehle__albrecht_duerer

210 g Albrecht Dürer formát A4, 25 archů

210 g/m2 , 50% bavlna, 50% ?-celulóza, bílý, strukturovaný, matný, A4 box - 0,297 x 0,21 mCena: 1 060 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 210 g Albrecht Dürer formát A4, 25 listů

Číslo výrobku: 10641631

Albecht Dürer je originální papír z 50% bavlny a 50% z celulózy s matným inkoustovým potahem. Papír vyrobený z formy má nápadně definovanou strukturu akvarelů, která uměleckým reprodukcím dodává umělecký nádech. Prémiový matný inkoustový povlak se může pochlubit živými barvami, sytě černou a produkuje výjimečné podání detailů. Albecht Dürer neobsahuje kyseliny ani lignin.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:
Související produkty