188 g Photo Rag formát A3, 25 archů
Hahnemuehle_Photo_Rag hahnemuehle__photo_rag

188 g Photo Rag formát A3, 25 archů

188 g/m2, 100% bavlna, bílý, matný, A3 box - 0,42 x 0,297 mCena: 1 785 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 188 g Photo Rag formát A3, 25 archů

Číslo výrobku: 10641602

Hahnemühle Photo Rag® je jedním z nejpopulárnějších papírů na světě Fine Art pro inkoustový tisk. Bílý bavlněný papír se může pochlubit lehce definovanou plstěnou strukturou, která propůjčuje každé kresbě trojrozměrný vzhled a působivou hloubku zobrazení. V kombinaci s matným inkoustovým povlakem, tento papír vytváří vynikající kvalitu tisku, která se vyznačuje brilantními barvami a sytě černou barvou, papír neobsahuje lignum ani kyseliny, takže je extrémně odolný proti stárnutí.

 Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

Photo Rag®® 188 g/m2 100% bavlna - bílý

 
Související produkty