188 g Photo Rag formát A2, 25 archů
Hahnemuehle_Photo_Rag hahnemuehle__photo_rag

188 g Photo Rag formát A2, 25 archů

188 g/m2 , 100% bavlna, bílý, matný, A2 box - 0,594 x 0,42 cmCena: 3 830 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 188 g Photo Rag formát A2, 25 archů

Číslo výrobku: 10641600

Hahnemühle Photo Rag® je jedním z nejpopulárnějších papírů na světě Fine Art pro inkoustový tisk. Bílý bavlněný papír se může pochlubit lehce definovanou plstěnou strukturou, která propůjčuje každé kresbě trojrozměrný vzhled a působivou hloubku zobrazení. V kombinaci s matným inkoustovým povlakem, tento papír vytváří vynikající kvalitu tisku, která se vyznačuje brilantními barvami a sytě černou barvou, papír neobsahuje lignum a kyseliny, takže je extrémně odolný proti stárnutí.

 Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

Photo Rag®® 188 g/m2 100% bavlna - bílý

 
Související produkty