285 g Torchon role 1,118 (44
Hahnemuehle_Torchon hahnemuehle__torchon

285 g Torchon role 1,118 (44")x 12 m

285 g/m2, 100% ?-celulóza, zářivě bílý, matný, role 1,118 (44")x 12 mCena: 7 785 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 285 g Torchon role 1,118 m (44") x 12 m

Číslo výrobku: 10643116

Hahnemühle Torchon je inkoustový papír FineArt na bázi celulózy s inkoustovým povlakem speciálně upraveným pro aplikace FineArt. Jasně bílý papír má čirou podložku, hrubě strukturované plstěné znaky "hadru" a právě to dává „Torchonu“ jeho charakteristický hmatový pocit. Prémiový matný inkoustový povlak poskytuje vynikající výsledky tisku s jasnými barvami a dokonalou reprodukcí detailů. Torchon neobsahuje lignin ani kyseliny, takže je extrémně odolný proti stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:
Související produkty