hahnemuehle__bamboo__box hahnemuehle__bamboo

290 gr Bamboo, formát A4 box, 25 archů k

290 gr Bamboo - A4 - 0,21x0,297mCena: 1 190 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Porovnat produkt


Parametry a popis

Digital FineArt média matná

Číslo výrobku: 10641611

Tyto pravé výtvarné papíry jsou vyrobeny ze 100% bavlněných vláken (kratší vlákna nevyužitá při výrobě příze) a čisté alfa celulózy. Jejich povrch je hladký a jsou potaženy speciální matnou vrstvou umožňující vysoce kvalitní potisk.

 Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

 

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

 

 

Bamboo 290 g/m2 90 % bambusová vlákna, 10 % bavlna - přírodně bílý

 

 
Související produkty