SW150 Coral 3 Soft Grad

SW150 Coral 3 150x170mm přechodový jemný

LEE filtr Coral 3 přechodový jemný umožňuje selektivně umístit přechodovou hranu přesně, kde je potřeba. Růžové oteplení obrazu, filtr je červenější než série 81.Cena: 3 090 Kč s DPH
Kategorie: Oteplující filtry
EAN: 5055782229595
Výrobce: LEE Filters
Porovnat produkt

Parametry a popis

Coral Filters byly vyvinuty původně pro filmový průmysl, aby poskytovaly přesné korekce teploty barev s trochou přidané červené barvy. Zatímco řada filtrů 80 byla považována za "neutrální" oteplovací filtry, Coral Range se stala populární alternativou. Rozsah je k dispozici ve čtrnácti hustotách - čím vyšší je číslo, tím je hustota CORAL filtru vyšší.

Přesné řízení kreativity
V krajině je místo fotografování pro oba HARD a SOFTpůlené filtry. Který z nich se rozhodnete použít, bude záviset hlavně na komposici vašeho snímku.
Obecně platí, že pro snímky s obzorem nebo pro tvrdé přechody mezi oblohou a popředím - a to i s oblázkovými nebo horskými horizonty - by se obecně měl používat filtr s přechodem HARD, a tím může být expozice ovládána mnohem jednodušeji s HARD přechodem.
SOFT přechody fungují nejlépe v lesích, mlze nebo v interiérech. Kdekoliv, kde není jasný přechod mezi oblohou a popředím, SOFT přechod jemně vyváží expozici v obraze.

Dokonalá flexibilita
Coral Gradační filtry lze skládat dohromady nebo s jinými filtry, takže můžete reagovat na téměř jakoukoli situaci s osvětlením.
Související produkty