O LightQ

Společnost light Q s.r.o. je česká společnost pouze s českým kapitálem, která vznikla v roce 2004,  spojením obchodních společností Studio MOONLIGHT s.r.o. a EWI CZ s.r.o.. Obě tyto společnosti byly  založeny shodně v roce 1992.

Společnost zastupuje na českém trhu světově renomované zahraniční firmy jako např.: BD backgrounds, B&W, KAISER, KODAK, LEE FILTERS, LINHOF, MULTIBLITZ, RODENSTOCK, STILFONDO, TETENAL a mnoho dalších, jejichž kompletní sortiment dováží do České republiky a Slovenské republiky.

Aktivitami společnosti jsou velkoobchod, maloobchod a internetový obchod na www.lightq.cz, služby pro profesionální i amatérské fotografy, atelierové fotografování a velkoformátový tisk. V provozovně Ultralab & syn jsou soustředěny všechny fotografické služby výroby fotografií a zpracování všech druhů filmů. Tuto laboratoř najdete na netu na adrese: www.ultralab.cz.

Sídlo společnosti je na adrese Praha 6, Uralská 3/687. Na adrese Lazarská 15/7, Praha 1 se nachází hlavní kancelář, velkoobchodní úsek, maloobchodní prodejna. Zakázky internetové foto sběrny www.rychlefoto.cz jsou zpracovávány v provozovně Ultralab & syn na minilabech FUJI Frontier 570 a FUJI Frontier 550. Zpracovávají se zde také zakázky velkoformátového tisku na plotru EPSON 9900 a EPSON C8000. Na této adrese je také možnost vyzvedávat zboží, objednané v e-shopu www.lightq.cz.

Jak je již shora zmíněno, společnost provozuje dále prodejnu Ultralab & syn, www.ultralab.cz , na adrese Vladislavova 2, Praha 1,  kde je zpracovatelská laboratoř na výrobu fotografií, vyvolávání všech druhů filmů (barevné a čb negativní filmy, diapozitivy v rozměrech kinofilm, 120 a ploché filmy do rozměru 8 x 10", 8mm a 16mm filmy), služby pro ID a pasovou fotografii, velkoformátový tisk. Tato provozovna slouží také jako maloobchodní prodejna a odběrní místo pro vyzvednutí zboží nakoupeného na e-shopu www.lightq.cz.