260 g Photo Luster formát 10 x 15 cm, 50 archů
Detail_Photo_Luster_260 A2-Photo-Luster-260

260 g Photo Luster formát 10 x 15 cm, 50 archů

260 g/m2 , PE-podložka, zářivě bílý, lesklý povrch, 0,15 x 0,1 mCena: 270 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 260 g Photo Luster  formát 10x15 cm, 50 listů

Kód produktu: 10641936

Pololesklý Luster fotografický papír je klasický fotografický inkoustový papír. PE/RC materiál má mikroporézní inkoustový povlak, který je speciálně navržen pro fotografické použití. Jasný bílý fotografický papír s nízkou hmotností má hladký povrch s vysokým leskem. Vyniká vysokou kvalitou tisku a zajišťuje nejlepší výsledky pro fotografie, tisk plakátů a fotoknihy. Perfektně se hodí pro každodenní použití.

Hahnemühle Photo je základní řada tiskových papírů pro inkoustový tisk. Obsahuje první papíry na bázi PE s mikro-inkoustovým povlakem a skutečné umělecké papíry ve vstupní úrovni s matným nebo lesklým povrchem - včetně barytového papíru - a plátnem.

Ať už na vysoce lesklý, saténový, perleťový nebo matný papír - vizuálně a hapticky působivé výtisky se vytvářejí velmi snadno na všech médiích v Hahnemühle Photo-Range. Exkluzivní zadní strana papíru ve spojení s vrstvou přijímající inkoust zajišťuje velký zobrazitelný barevný prostor, nejlepší kontrasty mezi světlem a tmou a nejjemnější barevné gradace pro detailní výtisky. Tím se vytvoří věrné barvy a ostré obrázky.

Pro správu barev v digitálním inkoustovém tisku nabízíme také bezplatné tiskové profily ICC pro fotografická média Hahnemühle. Pokud chcete využít služeb tiskařského studia, najdete všechna Hahnemühle Certified Studios po celém světě.

Všechna média mohou být potištěna pigmentovými a barvivovými inkousty a vyvíjena a testována jsou v úzké spolupráci s předními výrobci uměleckých tiskáren.
Související produkty