300 g Baryta satin role 0,432 (17
hahnemuehle__fine_art_baryta_satin__300g__box hahnemuehle__fine_art_baryta_satin__300g

300 g Baryta satin role 0,432 (17") x 12 m

300 g/m2 , 100% ?-celulóza, bílý, saténový povrch, role 0,432 (17") x 12 mCena: 4 530 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 300 g Baryta satin role 0,432 (17") x 12 m

Číslo výrobku: 10643534

FineArt Baryta Satin je přírodní bílý inkoustový papír vyrobený ze 100% alfa-celulózy, který byl rafinován speciálním inkoustovým povlakem pro aplikaci FineArt. Jemný texturovaný papír s hladkým povrchem neobsahuje žádné optické zjasňovače. Saténový lesklý inkoustový povlak vytváří intenzivní barvy, temně černou a vynikající ostrost, díky přidání baria k povlaku je tento papír schůdnou alternativou k analogovému barytovému papíru. Papír neobsahuje kyseliny ani lignum, takže je extrémně odolný proti stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, barevné hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin: 

FineArt Baryta Satin 300 g/m2 100% α-celulóza - bílý, saténový povrch;
Související produkty