hahnemuehle__fine_art_pearl__285g__box hahnemuehle__fine_art_pearl__285g

285 gr FineArt Pearl Pearl 24” role, 12 m, 3” dutinka k

285 gr FineArt Pearl Pearl - role - 0,61x12mCena: 5 790 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Porovnat produkt


Parametry a popis

Digital FineArt média lesklá

Číslo výrobku: 10643501

Tyto pravé výtvarné papíry jsou vyrobeny ze 100% bavlněného vlákna (kratší vlákna nevyužitá při výrobě příze) a čisté alfa celulózy. Jejich povrch může být od pololesklého (satin) přes lesklý (pearl) až po vysoce lesklý (baryta).

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

 

FineArt Pearl 285 g/m2 100% α-celulóza - bílý
Související produkty