310 g Photo Rag® Bright White role 1,118 (44
hahnemuehle__photo_rag__bright_white

310 g Photo Rag® Bright White role 1,118 (44")x 12 m

310 g/m2 , 100% bavlna, zářivě bílý, matný, role 1,118 (44")x 12 mCena: 11 800 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 310 g Photo Rag® Bright White role 1,118 (44") x 12 m

Číslo výrobku: 10643142

Photo Rag® Bright white je zářivě bílý bavlněný umělecký papír s inkoustovým potahem, speciálně přizpůsobený pro umělecký tisk. Lehce definovaná struktura povrchu je charakteristická pro papír Photo Rag®, který dává výtiskům neuvěřitelnou hloubku a trojrozměrný vzhled. Matný povrch Premium vytváří působivé výtisky FineArt, které se mohou pochlubit živými barvami a sytě černou. Zářivě bílý papír je vhodný zejména pro vysoké kontrasty, papír neobsahuje kyseliny ani lignin.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Photo Rag®® Bright White 310 g/m2 100% bavlna - zářivě bílý
Související produkty