190 g William Turner formát A2, 25 archů
Hahnemuehle_William_Turner hahnemuehle__william_turner

190 g William Turner formát A2, 25 archů

190 g/m2, 100% bavlna, bílý, strukturovaný, matný, A2 box - 0,594 x 0,42 mCena: 4 650 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 190 g William Turner formát A2, 25 archů

Číslo výrobku: 10641624

Hahnemühle William Turner je tradiční vodotěsný papír vyrobený z forem s vrstvou pro inkoustový tisk. Bílý bavlněný papír neobsahuje optický jas, ale vyniká díky jemnému, ale vysoce výraznému texturovanému povrchu. Matný inkoustový povlak vytváří působivé kontrasty a hluboké černé barvy, což vede k výsledkům s mimořádnou hloubkou. William Turner je bez kyselin a ligninu a splňuje nejnáročnější věkovou rezistenci.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

 William Turner 190 g/m2 100% bavlna - přírodně bílý
Související produkty