Antistatický kartáček SW-030, 30 mm široký, zasouvací kryt
700030 02 700030 01

Antistatický kartáček SW-030, 30 mm široký, zasouvací kryt

Antistatický kartáček SW-030, 30 mm široký, zasouvací krytCena: 780 Kč s DPH
Kategorie: Antistatické kartáče
Kód: KAI-700030
EAN: 728429000301
Výrobce: Kinetronic
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Antistatický kartáček SW-030, 30 mm široký, zasouvací kryt

Kód produktu:  700030

Antistatický čisticí kartáč Static Wisk SW-0 byl speciálně vyvinut pro odstraňování uvolněných částic prachu z povrchu CCD čipů digitálních fotoaparátů.
Je přirozeně vhodný také k odstraňování prachu ze zrcadel, objektivů, optických komponent a jiných citlivých povrchů SRL. Kombinace antistatických chloupků kartáče s vodivou rukojetí odstraňuje statické elektrické náboje z povrchů, které mají být čištěny. Vlasy kartáče jsou namontovány v posuvném pouzdru. To umožňuje regulovat tvrdost kartáče po celé délce chloupků kartáče: měkčí, když jsou chloupky kartáče prodlouženy, dlouhou cestu ven z rukávu, a tvrdší, když chloupky jen trochu vyčnívají. Static Wisk SW-0 je dodáván s přídržným popruhem.
Kartáč Static Wisk Cleaning je vhodný zejména k čištění citlivých povrchů a současně k odstranění jakéhokoli existujícího statického náboje. Menší štětce jsou ideální pro odstraňování prachu z fólií nebo objektivů bez jakéhokoli nebezpečí pro povlak. Větší kartáče se používají k odstraňování prachu a nečistot z větších povrchů, jako je sklo na rámech obrazů, sklo skeneru, monitory, akrylové povrchy nebo plastové povrchy.
Kartáč se skládá ze směsi vysoce pružných přírodních vláken a vodivých syntetických vláken a také z rukojeti z vodivého plastu.
Po vyčištění jsou ošetřené povrchy elektricky neutrální, a proto nepřitahují žádné prachové částice. Pro extrémně obtížné případy je k dispozici také kartáč s uzemňovacím kabelem, který obzvláště účinně odstraňuje veškeré náboje.
Špinavé kartáče lze umýt, aniž by to ovlivnilo jejich antistatický účinek. Kartáče lze používat při teplotách do 6 °.
Kartáče jsou k dispozici ve velikostech 20, 30, 60, 0, 0 a 280 mm a šířky od 0 mm jsou také k dispozici s uzemňovacími kabely.

Hmotnost a rozměry

-Šířka: 30 mm
Související produkty