CPP3 Film & Print procesor
4083_CPP3_1_1100x[1]

CPP3 Film & Print procesorCena: 100 840 Kč s DPH
Kategorie: Rotační procesory
Výrobce: Jobo
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

CPP3 Film & Print procesor

Kód produktu: 4083

Poloautomatický procesor JOBO CPP-3, pro  zpracování všech druhů filmů a papírů v malé fotografické laboratoři

JOBO barevný procesor CPP-3 (č.:4083) je určen pro poloautomatické vyvolávání všech filmů a fotografických papírů.

Všechny dostupné barevné i ČB filmy mohou být vyvolávány a kombinovány v jakékoli dostupné kombinaci fotografické chemie. V procesoru lze vyvolávat všechny rolfilmy 135, 120, 220, ale i všechny planfilmy ve velikostech od 6x9 cm až po 8x10“ a listy fotografickéhgo papíru do velikosti 50x60 cm.


Technologie rotačního vyvolávání. Vše, co je potřeba vyvolat a takto občas docílit opakovatelných výsledků – to vše nabízí rotační poloautomatický procesor JOBO CPP-3.
Procesor nabízí:

- automatický pohyb při vyvolávání (rotace se změnou směru otáčení)
- přesné a automaticky kontrolované dodržování nastavené teploty
- stále čerstvé pracovní roztoky (princip jednorázového použití chemikálií)
- přesné dodržení procesních časů zpracování
Tato metoda jednorázového vyvolávání nabízí vysokou přesnost výsledků vyvolávání při zpracovíní filmů i fotografických papírů. Tato metoda spolu s přístroji JOBO dala tisícům fotografů na celém světě jistotu vysoké úrovně zpracování filmů. Tuto jistotu využili i výrobci filmů a fotografických chemikálií k opravdovým zkouškám vyráběných produktů.Výrobci filmů v USA, Japonsku a v SRN využívají tyto přístroje ke kontrole jejich výrobků. Univerzální vyvolávací systém vhodný pro univerzální a kreativní práci na jedinečných a nově vymyšlených recepturách.
Procesor JOBO CPP-3 má být postaven na pevném místě, nejlépe na vodorovně postaveném stole s vlastním přívodem vody. Dobře namíchané pracovní roztoky chemikálií v jednolitrových láhvích jsou umístěny v jedné řadě ve vodním plášti.
Vodní plášť je ohříván a jeho teplota je automaticky kontrolována a udržována, dokud nejsou dodrženy nastavené podmínky pro teplotu chemikálií v láhvích s chemikáliemi. Toho je dosaženo do cca 40 minut.
Vetavěný procesorový časovač (Prozesstimer) je naprogramován na standardní hodnoty pro zpracování filmů procesy E-6, C-41 a ČB a může být dle přání obsluhy nastaven podle individuálních receptur.
Filmové tanky nebo papírové bubny pro listové papíry nebo planfilmy mohou být do procesoru připojeny za pomoci magnetického pohonu a to na běžící pohonný motor a okamžitě začínají rotovat v teplotně řízeném vodním plášti, ve kterém jsou současně temperovány i láhve se zásobními chemikáliemi. Osvícené materiály, které mají být v procesoru vyvolávány musí být však nejprve do tanku nebo bubnu vloženy ve tmě.
JOBO barevný procesor CPP-3 obsahuje:
6 ks odstupnovaných láhví pro 1000 ml
4 ks odměrných válců z umělé hmoty pro 260 ml
1 ks přestavitelný rotační podstavec na zdvíhacím mechanismu
1 ks JOBO Multi tank č.: 2520
2 ks JOBO cívka č.: 2502
Specifikace:
Výška x délka x hloubka : 33,5x96x37 cm
Objem vodního pláště : 18 lt
Váha prázdného přístroje: 6,8 kg
230V/50Hz, max 900 W
Související produkty