260 g Photo Glossy  role 1,524 (60
A2-Photo-Glossy-260 Detail_Photo_Glossy_260

260 g Photo Glossy role 1,524 (60") x 30 m

260 g/m2 , PE-podložka, zářivě bílý, vysoce lesklý role 1,524 (60") x 30 mCena: 7 810 Kč s DPH
Kategorie: Rolové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 260 g Photo Glossy role 1,524 (60") x 30 m

Kód produktu: 10643163

Lesklý fotografický papír je klasický fotografický inkoustový papír. PE/RC materiál má mikroporézní inkoustový povlak, který je speciálně navržen pro fotografické použití. Jasný bílý fotografický papír s nízkou hmotností má hladký povrch s vysokým leskem. Vyniká vynikající kvalitou tisku a zajišťuje nejlepší výsledky pro fotografie, tisk plakátů a fotoknihy. Perfektně se hodí pro každodenní použití.

Hahnemühle Photo je základní řada tiskových papírů pro inkoustový tisk. Obsahuje první papíry na bázi PE s mikro-inkoustovým povlakem a skutečné umělecké papíry ve vstupní úrovni s matným nebo lesklým povrchem - včetně barytového papíru - a plátnem.

Ať už na vysoce lesklý, saténový, perleťový nebo matný papír - vizuálně a hapticky působivé výtisky se vytvářejí na všech médiích v Hahnemühle Photo-Range. Exkluzivní zadní strana papíru ve spojení s vrstvou přijímající inkoust zajišťuje velký zobrazitelný barevný prostor, nejlepší kontrasty mezi světlem a tmou a nejjemnější barevné gradace pro detailní výtisky. Tím se vytvoří věrné barvy a ostré obrázky.

Pro správu barev v digitálním inkoustovém tisku nabízíme také bezplatné tiskové profily ICC pro fotografická média Hahnemühle. Pokud chcete využít služeb tiskařského studia, najdete všechna Hahnemühle Certified Studios po celém světě.

Všechna média mohou být potištěna pigmentovými a barvivovými inkousty a vyvíjena a testována jsou v úzké spolupráci s předními výrobci uměleckých tiskáren.
Související produkty