350 g Museum Etching formát 10 x 15 cm, 30 archů
Hahnemuehle_Museum_Etching hahnemuehle__museum_etching

350 g Museum Etching formát 10 x 15 cm, 30 archů

350 g/m2 , 100% bavlna, přírodně bílý, matný, 10 x 15 cm - 0,15 x 0,1Cena: 440 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 350 g Museum Etching formát 10x15 cm, 30 listů

Číslo výrobku: 10640771

Hahnemühle Museum Etching je papír pro umělecké tisky z přírodní bílé bavlny s inkoustovou vrstvou. Jemně strukturovaný povrch s jemnou plstěnou strukturou propůjčuje FineArt tiskařům přidanou hloubku a trojrozměrný pocit v kombinaci s čistě bavlněnou základnou. Tento papír má krásný hmatový pocit. Prémiový matný inkoustový povlak poskytuje vynikající výsledky tisku, s hlubokou černou a vynikající reprodukcí barev a detailů. Muzeum Etching neobsahuje lignin ani kyseliny, takže je extrémně trvanlivý.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

 Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:
Související produkty