220 g Photo Rag® Book & Album, short gain, duo formát A3+, 25 archů
Hahnemuehle_Photo_Rag_Book___Album hahnemuehle__photo_rag__book_and_album__closeup hahnemuehle__photo_rag__book_and_album

220 g Photo Rag® Book & Album, short gain, duo formát A3+, 25 archů

220 g/m2 , 100% bavlna, bílý, oboustranný, vhodný pro knihy a alba, zaručený směr vláken, A3+ box - 0,483 x 0,329 cmCena: 2 710 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 220 gr Photo Rag® Book & Album, short grain, duo formát A3+, 25 listů

Číslo výrobku: 10641692

Digital FineArt Photo

Hahnemühle Photo Rag® Book and Album je lehký inkoustový papír FineArt potažený z obou stran. Bílý, jemně strukturovaný bavlněný papír má hladký dojem. Prémiový matný inkoustový povlak vytváří nápadné výtisky se zářivými barvami, sytě černou a vynikající reprodukcí detailů. Všechny velikosti mají předem určený směr zrna a jsou ideální pro výrobu a vázání vysoce kvalitních alb a knih pro inkoustové tiskárny FineArt. Photo Rag® Book and Album neobsahuje kyseliny a lignum, díky čemuž je extrémně odolný proti stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubky tisku, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.
Související produkty