220 g Photo Rag® Book & Album, short gain, duo formát 66,5 x 92cm, 50 archů
Hahnemuehle_Photo_Rag_Book___Album hahnemuehle__photo_rag__book_and_album__closeup hahnemuehle__photo_rag__book_and_album

220 g Photo Rag® Book & Album, short gain, duo formát 66,5 x 92cm, 50 archů

220 g/m2 , 100% bavlna, bílý, oboustranný, vhodný pro knihy a alba, zaručený směr vláken, 66,5 x 92 cm - 0,92 x 0,665Cena: 19 600 Kč s DPH
Kategorie: Formátové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

220 gr Photo Rag® Book & Album, short grain, duo formát 66,5x92cm, 50 listů

Číslo výrobku: 10641690

Digital FineArt Photo

Hahnemühle Photo Rag® Book and Album je lehký inkoustový papír FineArt potažený z obou stran. Bílý, jemně strukturovaný bavlněný papír má hladký dojem. Prémiový matný inkoustový povlak vytváří nápadné výtisky se zářivými barvami, sytě černou a vynikající reprodukcí detailů. Všechny velikosti mají předem určený směr zrna a jsou ideální pro výrobu a vázání vysoce kvalitních alb a knih pro inkoustové tiskárny FineArt. Photo Rag® Book and Album neobsahuje kyseliny ani lignum, díky čemuž je extrémně odolný proti stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubky tisku, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.
Související produkty