305 g Photo Rag® Ultra Smooth role 0,432 (17
Hahnemuehle_Photo_Rag_Ultra_Smooth hahnemuehle__photo_rag__ultra_smooth

305 g Photo Rag® Ultra Smooth role 0,432 (17") x 12 m

305 g/m2 , 100% bavlna, bílý, matný, role 0,432 (17") x 12 mCena: 4 380 Kč s DPH
Kategorie: Rotové papíry
Výrobce: Hahnemühle
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Papír 305 g Photo Rag® Ultra Smooth role 0,432 (17") x 12 m

Číslo výrobku: 10643193

Hahnemühle Photo Rag® Ultra Smooth je dalším doplňkem rodiny Photo Rag®, která se může pochlubit obzvláště hladkým povrchem pro vysoce kvalitní inkoustový tisk Fine Art. Bílý bavlněný umělecký papír má diskrétní, velmi jemný povrch a jemný pocit. Špičkový matný inkoustový povlak zaručuje mimořádné výtisky s hlubokou černou a reprodukcí barev. Foto Rag® Ultra smooth je univerzální papír vhodný pro umělecké fotografie a reprodukce. Papír neobsahuje lignum a kyseliny, takže je extrémně odolný proti stárnutí.

Hahnemühle Digital FineArt média pro inkoustový tisk

Produktovou řadu Hahnemuehle Digital FineArt (DFA) tvoří mnohokrát oceněná kolekce pravých výtvarných papírů s různými povrchy, plošnou hmotností (gramáží) a strukturou, včetně pláten potiskovatelných inkousty. Fotografové a výtvarníci používají produkty Hahnemühle FineArt pro vyjímečné fotografie, tisky, digitální tvorbu a reprodukce uměleckých děl a fotografií v tom nejvlastnějším galerijním a muzejním standardu.

Papíry Hahnemühle poskytují úchvatnou a jedinečnou možnost zkombinovat preciznost média pro inkoustový tisk s obdivuhodným půvabem papírů pro výtvarné techniky vyrobených tradičními postupy. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy rozsahu barevných odstínů, hloubce, kontrastu, vykreslení a barevné gradace. To umožňuje získat mimořádné výtisky. Těsná spolupráce s hlavními výrobci inkoustových tiskáren zabezpečuje univerzální kompatibilitu FineArt produktů Hahnemühle.

Pro usnadnění orientace je kolekce Hahnemühle Digital FineArt rozdělena do následujících skupin:

 Photo Rag® Ultra Smooth 305 g/m2 100% bavlna - bílý 

 
Související produkty