EVO pouzdro na filtry verse 2
EVO WALLET

EVO pouzdro na filtry verse 2

Pohotovostní pouzdro na nutnou zásobu filtrů COKIN řady L (Z)Cena: 1 400 Kč s DPH
Kategorie: L (Z) - Držáky a příslušenství
Kód: COK-EVO14W2L
EAN: 3611531400145
Výrobce: Cokin
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

EVO pouzdro na filtry Z (L) verze 2

Kód produktu: EVO14W2L

Udržujte svůj filtrační systém Cokin v bezpečí a vše na jednom místě díky novému přepravnímu kufru EVO (verze 2). Polotvrdé pouzdro je voděodolné a obsahuje filtrační peněženku, která pojme až 5 filtrů. Vnitřek pouzdra lze upravit pomocí 3 polstrovaných vložek tak, aby odpovídaly vašim potřebám a stylu.

Pouzdro je navrženo tak, aby bylo vše rychle a snadno přístupné, obsahuje polstrovaný ramenní popruh nebo se můžete rozhodnout použít poutko na opasek na zadní straně pouzdra pro snadnou přepravu.

Odolná přední spona se snadno otevírá a zavírá v rukavicích a zajišťuje, že se pouzdro neotevře náhodně. Vnější tkanina je voděodolná a zvládne i krátkou dešťovou sprchu, ale přiložili jsme také samostatný štít proti povětrnostním vlivům, který zakrývá celé pouzdro, aby ho dále chránilo před vodou, špínou a foukaným pískem.

Uvnitř najdete spoustu místa pro přiloženou filtrační peněženku, malý popruh se samočinným zapínáním pro připevnění vašeho pouzdra nebo peněženky na stativ, 3 nastavitelné přepážky, štít proti počasí a průkaz totožnosti / rychlosti závěrky, který by se mohl ukázat v terénu neocenitelný.
Související produkty
Frame 100x100

Frame 100x100

kód: COK-FR100NXS

Prázdný rámeček filtru pro použití čtvercového ND filtru s držákem..

510 Kč