Smart sada - ND1024, GND8 and R-GND4
NKP SM 01 NKP SM 02 NKP SM 03 NKP SM 04 NKP SM 06

Smart sada - ND1024, GND8 and R-GND4

Filtrový kit obsahuje filtry: GND8, R-GND4 a ND1024Cena: 8 270 Kč s DPH
Kategorie: M (P) - Kity filtrové
Kód: COK-NKPSM
EAN: 3611531501019
Výrobce: Cokin
Dodání: 3 dny
Porovnat produkt


Parametry a popis

Sada filtrů EXTREME NUANCES Smart Kit

Kód produktu: NKPSM

Sada Smart Kit je ideálním řešením, jak se vybavit, protože obsahuje 3 naše nejprodávanější filtry NUANCES Extreme, Full ND1024, Soft Graded ND8 a Reverse Graded ND4. Filtry UANCES Extreme jsou vyrobeny z vysoce odolného minerálního skla, které je schopné odolat náhodnému pádu a zavádí inovativní technologii.

Nový proces vakuového potahování zajišťuje rovnoměrnou hustotu a na obou stranách vysoce odolného tvrzeného skla, kde je nanesena nano kovová slitina, což má za následek ohromující neutralitu. Nuances Extreme Reverse Grade ND4 umožňuje až 2 clonové hodnoty světelné kompenzace s měkkým přechodem od středu filtru nahoru, účinek filtru je proto méně výrazný než u filtrů s měkkým stupněm.

Nuances Extreme Soft Grade ND8 umožňuje až 3 clonové hodnoty kompenzace světla s měkkým přechodem z horní části filtru. Nuances Extreme ND1024 zachytí 10 clonové hodnoty, přičemž jeho použití bude věnováno fotografování s dlouhou expozicí a / nebo redukci hloubky ostrosti v extrémně jasných podmínkách pro natáčení videa. Zaoblené rohy a tloušťka 2 mm usnadňují vkládání filtrů Nuances Extreme v extrémních podmínkách. Společnost COKIN doporučuje použít držák filtru EVO k zajištění účinné ochrany proti průniku světla.
Související produkty