SW150 Coral 11 Soft Grad

SW150 Coral 11 150x170mm přechodový jemný

LEE filtr Coral 11 přechodový jemný umožňuje selektivně umístit přechodovou hranu přesně, kde je potřeba. Růžové oteplení obrazu, filtr je červenější než série 81.Cena: 3 090 Kč s DPH
Kategorie: Oteplující filtry
EAN: 5055782229755
Výrobce: LEE Filters
Porovnat produkt

Parametry a popis

Coral Filters byly vyvinuty původně pro filmový průmysl, aby poskytovaly přesné korekce teploty barev s trochou přidané červené barvy. Zatímco řada filtrů 80 byla považována za "neutrální" oteplovací filtry, Coral Range se stala populární alternativou. Rozsah je k dispozici ve čtrnácti hustotách - čím vyšší je číslo, tím je hustota CORAL filtru vyšší.

Přesné řízení kreativity
V krajině je místo fotografování pro oba HARD a SOFTpůlené filtry. Který z nich se rozhodnete použít, bude záviset hlavně na komposici vašeho snímku.
Obecně platí, že pro snímky s obzorem nebo pro tvrdé přechody mezi oblohou a popředím - a to i s oblázkovými nebo horskými horizonty - by se obecně měl používat filtr s přechodem HARD, a tím může být expozice ovládána mnohem jednodušeji s HARD přechodem.
SOFT přechody fungují nejlépe v lesích, mlze nebo v interiérech. Kdekoliv, kde není jasný přechod mezi oblohou a popředím, SOFT přechod jemně vyváží expozici v obraze.

Dokonalá flexibilita
Coral Gradační filtry lze skládat dohromady nebo s jinými filtry, takže můžete reagovat na téměř jakoukoli situaci s osvětlením.
Související produkty