LF_Word_Logo_50years_BW Seven5 - 40mm

Seven 5 Adaptační kroužek 40mm

Seven 5 Adaptační kroužek 40mm Adaptérový kroužek je základní součástí celého systému LEE Filtrů. Šroubuje se na objektivový závit před vstupní pupilou objektivu a následně se držák filtru nasune na takto přidělaný adaptérový kroužek.Cena: 890 Kč s DPH
Kategorie: Standardní
EAN: 5055782205377
Výrobce: LEE Filters
Porovnat produkt

Parametry a popis

Adaptérový kroužek je záklaní součástí celého systému LEE Filterů. Šroubuje se na objektivový závit před vstupní pupilou objektivu a následně se držák filtru nasune na tento adaptérový kroužek.

Chcete-li zjistit, který adapterový kroužek potřebujete, zkontrolujte v návodu  k  objektivu, jakým filtračním závitem je objektiv vybaven v místech vstupní pupily. Nahlédnout můžete také na vnitřní stranu objektivové krytky objektivu, kde je vždy vaznačeno, jaký průměr má objektivový závit daného objektivu.

Vezměte prosím na vědomí, že v systému adaptérových kroužků Seven5, existují pouze standardní adapterové kroužky, nikoli však tzv. širokoúhlé adapterové kroužky. Menší provedení držáku filtru v systému Seven5 znamená, že tato úprava není nutná. Pouze pro použití s filtry LEE Seven5 System Holders.
Související produkty