typ 70 - cerny, prazdny typ 70 - cerny SI typ 70 - cerny RPD

Odolný kufr typ 70 černý prázdný

Odolný kufr typ 70 černý prázdnýCena: 8 590 Kč s DPH
Kategorie: Kufry
EAN: 4031541172266
Výrobce: B&W
Porovnat produkt

Parametry a popis

To nejcennější, co fotograf má, je jeho výbava. Tělo fotoaparátu, objektivy, blesky i fotografické filtry jsou přístroje a pomůcky, které je třeba chránit před negativními vlivy okolí. Jejich ochrana je prvotním úkolem výrobků, které dodáva na trh německá firma B&W.

Výrobky této firmy - plastové, velmi odolné kufry tuto ochranu poskytují v plném rozsahu. Fotograf, který chce svou výbavu ochránit může volit z celé řady velikostí i způsobu vnitřího uložení a ochrany přístrojového vybavení.V nabídce má firma B&W celou škálu velikostí těchto velmi odolných kufrů, od malých, do kterých se dá vložit jeden nebo dva malé předměty, až po velké kufry, které netřeba již nosit, protože je na ně možné připevnit řemeny pro nošení na zádech, nebo kolečka a tahat je za sebou.

Samozřejmostí je jejich barevné provedení. Fotograf může volit mezi nenápadným černým nebo šedým provedením a provedením v barvě oranžové nebo žluté. Barvu je třeba volit podle prostředí, ve kterém se fotograf pohybuje. Do města je možné zvolit ony nenápadné barvy - černou nebo šedou, ale do přírody je třeba zvolit nápadné barvy, které se v přírodě nevyskytují. Všechny velikosti a typy kufrů jsou vodotěsné a prachotěsné. Všechny kufry na vodě plavou a udrží svůj obsah v suchu a bez poškození. Uzavírací ventil kufru zabrání pronikání prachu.

To nejdůležitější - VÝBĚR KUFRU - je ovšem na fotografovi, který zná své přístroje, jejich množství důležitost a jejich cenu. Proto jistě zvolí optimální výběr, odpovídající jeho potřebám.
Související produkty